Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
wpełniświadoma DODANE23.04.2005 09:48
czy częste podsłuchiwanie podpada pod przykazanie "NIE KRADNIJ!"???? »
DODANE23.04.2005 09:01
Jaką postawę mam przyjąć wobec tego wszystkiego jako osoba wierząca i szukająca Jezusa? Rozentuzjazmowany tłum witał Jana Pawła II, ale zawsze zadawałam pytanie co za tym się kryje? Odnoszę wrażenie, że nie kryje się za tym wiara tylko koncentracja na Osobie Jana Pawła II. Wyraźnie było to widać w Gliwicach, gdy nie przyjechał i ludzie wychodzili z placu. Wiem, że nie mogę osądzać ludzi, gdyż prawdę zna Bóg. Proszę o odpowiedź. »
Waldek DODANE23.04.2005 00:28
Jaki stosunek ma KK do "poszukiwania wody, rzeczy, osób(?) itd. za pomocą różdżki lub wahadełka? »
Maria DODANE22.04.2005 22:00
Poproszono mnie, abym była świadkiem na ślubie. Problem polega na tym, że związek ten ma być zawatry w "Kościele Polskokatolickim" Mam w związku z tym kilka pytań: Pani młoda jest katoliczką czy będzie ten ślub dla niej sakramentalny, czy będzie mogła przystępować do sakrament.ów. ? »
Andrzej Węgierski DODANE22.04.2005 21:17
Bardzo poszukuje hasel tematycznych tygodni milosierdzia za lata 1950 - 1954, oraz 1973 - 1993. Prosze ewentualnie o wskazanie gdzie moge szukac takiej informacji. Dzieki - Szczesc Boze. »
hodoor DODANE22.04.2005 20:31
witam, od dłuższego czasu mam problemze spowiedzią świętą.prosze o opublkowanie dosyc szczegółowego rachunku sumienia »
Mariusz DODANE22.04.2005 19:58
CZy w wierze chrześcijańskiej istnieje takie pojęcie jak przeznaczenie? Jeżeli tak to co się za tym pojęciem kryje? »
DODANE22.04.2005 17:55
Czy nie jest pychą twierdzenie że to właśnie Kościół zna prawdę i że to on wie co jest dobre a co złe? Ilu ludzi - tyle opinii, każdy ma inne zdanie i każdy tak samo błądzi, a Kościół twierdzi z uporem że w tym zamieszaniu ma rację, zna prawdę. Czy w ogóle istnieje prawda obiektywna - czy też każdy ma swoją rację? Pewnie prawda istnieje - ale czy człowiek może ją poznac, czy Kościół może twierdzic ze właśnie on ją zna? »
PPP DODANE22.04.2005 16:25
Czy istnieją jakieś strony internetowe dotyczące powołania. Szczególnie chodzi mi o szukanie powołania przez młodych ludzi. »
Krzysztof lektor DODANE22.04.2005 15:17
Gdzie mogę znależć franciszkańskie "Ojcze nasz" ?? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.