Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Kapik DODANE05.07.2010 12:26
Mam pewien problem. Byłem do spowiedzi i zadałem księdzu kilka pytań i okazało się że 1 grzech jest grzechem ciężkim. Pytanie zadałem : Jeżeli ...(powiedziałem co zrobiłem i z tego co pamiętam powiedziałem to w czasie przeszłym) czy jest to grzech? . Do spowiedzi byłem przed mszą świętą, na mszy nie byłem pewien czy mogę pójść do komuni świętej i nie poszedłem z powodu niepewności. Po mszy zapytałem się księdza (u tego co się spowiadałem) czy jeżeli zadam pytanie przy spowiedzi czy to bierze... »
Ewa DODANE05.07.2010 12:19
Czy siostra zakonna może rozdawać Komunię Świętą?Spotkałam się z tym jak byłam na Mszy Świętej w kościele i trochę mnie to zdziwiło... »
BioZ DODANE05.07.2010 11:29
Witam,Jak to jest z tą karą śmierci?Kaczyński, Jurek, Korwin-Mikke - będący niewątpliwie katolikami, opowiadają się za nią w mniejszym lub większym stopniu. Jak to uzasadnić mając na względzie Katechizm?Pozdrawiam. »
Pan Truskawka DODANE05.07.2010 07:58
Czy udawanie magii to grzch? Uadawanie, nie praktykowanie. Czasami wyobrażam sobie jakąś scenę z filmu książki itd gdzie występuje magia, i np zrobię ruch ręką (żeby np odtworzyć magiczny ruch postaci) ale po sekundzi myślę "o kurde, to chyba magia" i juz tego nie robię. Czy w takim układzie mam grzech? Myślałem nad tym i przyszła mi na myśl osoba, która tak jak ja odtwarza, udaje magię. Czy taka myśl to grzech?Daleki jestem od praktykowania... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.