Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Michał DODANE30.03.2009 11:43
Witam. Ma dosyć skomplikowaną sytuację. Otóż wkrótce po moim chrzcie moi rodzice rozwiedli się. Moja mama jest osobą niewierzącą i po zawarciu drugiego małżeństwa, ponieważ mój ojczym tez jest niewierzący nigdy nie uczestniczyłem w życiu kościoła. W związku z tym nie dotyczyły mnie takie sprawy jak przystępowanie do pierwszej komunii i tym samym późniejsze bierzmowanie. Wtedy nie był to dla mnie problem. Teraz jest inaczej. Otóż mam zamiar wziąć ślub. Moja narzeczona jest katoliczką i chcemy... »
anonim DODANE30.03.2009 10:19
Mam pytanie, niestety nigdzie nie znalazłam na nie odpowiedzi. Otóż chodzi o to że jakieś 10lat temu, może mniej, jak to dzieci poszliśmy na pole uprawne i przywłaszczyliśmy sobie małą ilość płodów rolnych, w porównaniu z całym polem to była to bardzo niewielka ilość, przez co właściciel pewnie nie zauwazył ich braku. NIe zniszczyliśmy nic, tylko troche zabraliśmy. dopiero jak wróciliśmy do domu, mama powiedziała, że to jest grzech i trzeba sie z tego wyspowiadać. Niestety będąc dzieckiem... »
zaklopotana DODANE30.03.2009 07:20
+Shalom. mam pewien intymy problem. nie potrafie rozladowac napiecia seksualnego inaczej niz przez masturbacje, a ona jest grzechem. Jednak czy na peweno?? z medycznego punktu widzenia jest to naturalne a powstrzymywanie sie moze prowadzoc do stresu. jestem pomiedzy mlotem a kowadlem bo nie chce ranic Najdrozszego Pana- Jah, a jednoczesnie nie wiem jak moge sie powstrzymac:( »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.