Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
DODANE02.02.2005 23:49
Kto był przed Janem Pawłem II ostatnim papieżem nie-Włochem? »
Silvanas DODANE02.02.2005 21:57
a co uwazacie o polkim rapie takim jak TEDE ??? »
angelika DODANE02.02.2005 18:51
co to jest kolęda, potrzebuje wyjasnienia tej definicji do mojej pracy semestralnej z jezyka polskiego. prosze o odp »
DODANE02.02.2005 17:46
Czy bramy nieba zostały otwarte po śmierci Jezusa czy dopiero po Jego zmartwychwstaniu? Słowa Jezusa skierowane do ukrzyżowanego z Nim łotra "Dziś ze Mną będziesz w raju" sugerują, że niebo dla zmarłych nastało już po śmierci Chrystusa. »
Rafał DODANE02.02.2005 14:47
Gdzie w Piśmie Świętym znaleźć wskazania dotyczące moralności? »
qbek DODANE02.02.2005 14:31
Bóg kocha grzeszników, nawet tych, którzy Go nienawidzą. Pragnie ich nawrócenia i zbawienia. 1.Czy w swej wielkiej miłosci Bóg kocha także szatana? 2.Czy jest możliwe żeby szatan zrezygnował ze swej złej drogi i sie nawrocił? Czy można sie modlić o nawrócenie szatana i czy ta modlitwa ma sens? 3.Czy Bóg kocha ludzi którzy wybrali piekło, także po ich śmierci (kiedy juz nie mają szans na nawrocenie)? 4.Czy objawienia K.Emmerich sa uznane przez Kościół? Czy jezeli Kościół je uznał, to czy... »
tomek DODANE02.02.2005 13:03
JAk to jest że czasami odczuwamy wyższa potrzebę służenia innym ludziom kiedy mamy takie bardzo wielkie zaufanie do Pana, a innymi czasami to wszystko jest takie nudne powszechne?? »
Jacek DODANE02.02.2005 12:54
Stwierdzam z niepokojem, ze nie wiem czym jest msza sw. Nie wiem dlaczego odpowiadam ksiedzu "i z duchem twoim" i co to wlasciwie oznacza, dlaczego msza zwana jest ofiarowaniem (co sie ofiaruje?) itd. Jedynym jasnym elementem jest czytanie ewangelii i homilia. Poniewaz pytan jest zbyt wiele, jak na to forum, prosze o wskazanie jakiegos opracowania. Interesuje mnie rowniez historyczny zarys. »
Wiesława DODANE02.02.2005 11:51
Chciałabym dowiedzieć się, kto to jest Św. Błażej. Co niesie się do poświęcenia do kościołu w jego święto. Dziękuję. »
Paweł Rejniak DODANE02.02.2005 10:27
CZYM JAST WIARA »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.