Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
DODANE20.04.2005 23:41
Czy to prawda, że oliwka jest drzewem zakonu Benedyktynów, a inna nazwa Benedyktynow to Oliwetanie? »
Krzysztof lektor DODANE20.04.2005 21:25
Króluj nam Chryste!!! Mam pytanie. Czemu panuje głód, wojna i terroryzm na świecie? Czemu tyle dzieci głoduje na świecie np. w Afryce tyle jest głody i często są to wierzący ludzie, którzy nikomu nic nie zrobili? Czemu terroryści żyją w ubóstwie mordując tysiące ludzi, a inni żebrzą na ulicach o kromkę chleba?! Czy Bóg tego nie widzi?!?! Pisze w piśmie, że jest miłosierny, ale prosze mnie zrozumieć ... Dlaczego są powodzie (i znów ludzie wierzący giną), Bóg przecierz zawarł z Noe przymierze i... »
Jadwiga DODANE20.04.2005 20:41
Czy mógłby mi ktoś przybliżyć historię tej pięknej stuły, którą miał na sobie i Papież Jan Paweł II i Benedykt XVI w chwili ogłaszenia "Habemus Papam"? »
Kasieńka DODANE20.04.2005 20:20
Mam drobne pytanko, czy WSZYSCY Papieże przed Janem Pawłem II byli pochodzenia włoskiego, czyli Włochami?? Usłyszałam gdzieś stwierdzenie, że dopiero Jan Paweł II był pierwszym Papieżem pochodzącym nie z Włoch. Czy to prawda?? »
Marcin DODANE20.04.2005 20:12
Czy na bierzmowaniu można przyjąc podwójne imie? Powierzając w Bogu ufność że Jan Paweł II już może w październiku będzie błogosławionym, chciałbym przyjąc imię Jana Pawła na bierzmowaniu w przyszłym roku. Czy jest to mozliwe? »
monika DODANE20.04.2005 19:28
Szczęść Boże! chciałąm zapytać co dzieje sie z Krwią Chrystusa którą rozlana lub upuszczona Eucharystią na ziemie, czy kapłan musi odprawić jakieś specjalne modlitwy czy też nabożeństwa? prosze o szybką odpowiedź ( na mojego maila) z góry dziekuję »
aga DODANE20.04.2005 19:02
Bardzo proszę o spis papieży od św. piotra do Jana Pawła II oraz daty do każdego !!! dziękuje »
Mieczysław DODANE20.04.2005 18:59
W okresie Wielkiego Postu przy codziennych komentarzach do czytań znajdowałem bardzo cenną rzecz: pytania do rachunku sumienia. Muszę powiedzieć, że były one dla mnie ważne, czasem zaskakujące, zawsze zmuszające do myślenia i innego spojrzenia na mój miniony dzień. Czy jest problemem, żeby Redaktor portalu wrócił do tego zwyczaju? »
aneta DODANE20.04.2005 16:08
Jaki jest skład Apostolski ? »
Aneta DODANE20.04.2005 16:03
1. Ewangelia - znaczenie słowa, ile jest autorów Ewangelii ? 2. Co opisują dzieje Apostolskie ? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.