Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
DODANE15.12.2004 14:04
kiedy w 2005 r wypada środa popielcowa »
DODANE15.12.2004 14:01
czy można przyjąć komunie dwa razy w ciągu jednego dnia? »
Nadia DODANE15.12.2004 12:31
Kiedyś w waszym serwisie był obszerny artykuł czy recenzja książki "Czy życie ma sens" Ferdinanda Krenzera czy magłabym poprosić link może gdzieś zostało to zarchiwizowane (dyskietka mi wysiadła i straciłam to co kiedyś u was skopiowałam). »
Gośka DODANE15.12.2004 12:28
Wiem co to są zjawiska takie jak wizje,lewitacje, stygmaty,ale ostatnio spotkałam takie pojęcia jak aporty i audycje co te nazwy oznaczają? »
Justyna W. DODANE15.12.2004 10:26
Dlaczego śpiewamy "Boże, mój Boże, czemuś mnie opuścił?". słyszałam, że jest to fragment któregoś z psalmów. Ale czy to nie jest obraza Boga? Słowami psalmu, oskarżamy go, że nas zostawił na pastwę losu, że nas już nie kocha, bo nas opuścił? »
Ciasto piernikowe DODANE15.12.2004 10:18
Czy w Polsce są jakieś świątynie anglikańskie? Chyba nie ma ich zbyt wiele, czy mogę w takim razie poprosić o wykaz tych kościołow dla Polski, ewentualnie dla Wielkopolski? Pozdrawiam serdecznie :) »
DODANE15.12.2004 10:13
Globalizacja szanse i zagrożenia »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.