Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Loslau DODANE17.09.2008 21:20
Szczęść Boże Jaka jest nauka Kościoła w sprawie farmakologicznej kastracji o której tak dużo się mówi. »
piotrek DODANE17.09.2008 10:21
witam ja nie jestem katolikiem, natomiast mojej dziewczynie bardzo zależy na ślubie kościelnym. moje pytanie jest; czy mogę wziąć ślub z nią w kościele i ewentualnie jakby to wyglądało. chodzi mi o to czy wiąże się to z biernym uczestnictwem mojej osoby np. nie przystąpieniem do komunii, nie robieniu znaku krzyża itp. wielkie dzięki za odpowiedź i pozdrawiam piotrek »
Jadwiga DODANE17.09.2008 08:33
Szczęść Boże, w ostatnim GN w 1 czytaniu zdaje się, że popełniono błąd. W kościele usłyszałam, że wąż na palu był z miedzi, a nie z brązu. Sprawdzałam to w różnych wydaniach Biblii, lecz nie zanalazłam takiego tłumaczenia, jakie zostało podane w Waszej gazecie. Nie mogę zrozumieć w jaki sposób Izrealici mogli mieć brąz na pustyni? Jakie tłumaczenie Biblii zostało podane w GN?? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.