layayl 22.01.2024 14:19

Witam przychodzę tutaj z pytaniem o piractwo jakiejś rzeczy do gry. No więc tak kupiłem legalnie grę ,,(...)'' i tam można kupić na przykład różne samoloty i te ceny są nie normalne na przykład 322zł za (...) (sama gra kosztuje 259zł) i to są nie normalne ceny ale jest strona gdzie można sobie za darmo takiego pobrać (bez wirusów) wiem bo kiedyś pobierałem ale ludzie niektórzy mówią że to grzech jedni że to nie grzech więc na razie odinstalowałem. Mi wydaję się że to nie grzech bo nie udostępniam tego nikomu tylko samemu korzystam i nie robię nic złego nikomu bo i tak takiego samolotu bym nie kupił. Jeden kolega który dobrze się zna na religii mówi że to grzech a na stronach internetowych jedni mówią że grzech jedni że nie jak się samemu korzysta nawet tutaj gdzieś czytałem o tym to jedni mówili że to grzech a jedni że nie. Księdza na razie nie mam jak się spytać bo nie dawno już byłem u spowiedzi.
-Edit: Bardzo mi na tym zależy żeby to mieć więc prosił bym o to żeby pisać z pewnością a nie ,,chyba to grzech'' albo ,,według mnie to grzech''. Nie przemawiają do mnie też takie słowa że to kradzież (nikomu nic nie zabieram nikt na tym nic nie traci i tak bym tego nie kupił bo jest za drogie)

Odpowiedź:

A nie można grać w tę grę bez pobieranie dodatkowych rzeczy? Jeśli nie, to płaciło się ponad 200 złotych za nic. To nie miałbym oporów pobrać coś za darmo. 

J.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg