Gość 27.05.2026 18:37
Czy jeśli ktoś ukradł z cudzego sadu owoc i po zjedzeniu zasadził pestkę w swoim ogrodzie to czy musi oddać drzewo które z niej wyrosło?
Nie. Kradzież jednego owocu to zresztą,.. pestka. Nie jest czymś dobrym i szlachetnym, ale nie przesadzajmy z negatywna oceną. A drzewko? Niech sobie rośnie. Choć pewnie takie dziczki nie mają zbyt dobrych owoców i i tak drzewo trzeba zaszczepić...
J.