Gość 02.11.2018 19:41

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

Mam pytania

1Czy korzystanie z kart afirmacyjnych jest grzechem i z afirmacji i co jak ktoś tych kart nie chce wyżuć
2 biore lekarstwa od których wychodzą wlosy i je odstawiam zastepujac ziolami i czy jak ide do zielarza radiescety który wahadlem diagnozzuje czy mam grzech i on dobiera ziola
3czy słuchanie muzyki k pop jest grzechem
4 czy posiadanie lalek typu monster high jest grzechem

Odpowiedź:

1. Nie wiem co jest na tych kartach napisane. Nie wiem jaki charakter mają udzielane na owych kartach rady. Nie wiem, czy to zwykłe karty z mądrymi radami na każdy dzień - w tym nie byłoby nic złego - czy coś, co trąci jakąś magią. Trudno mi się więc wypowiadać.

2. Mocno wydaje mi się, że nie należy zastępować leczenie farmakologicznego leczeniem u radiestety. Te zioła pomogą albo i nie. Najprawdopodobniej nie, bo jeśli to poważna choroba, a nie jakiś drobiazg, to zioła raczej nie pomagają... Poza tym sama radiestezja jest duchowo podejrzana, bo nie wiadomo do jakich sił się odwołuje. A może demonicznych?

3. Słuchanie muzyki grzechem raczej nie jest. Istotne byłoby, do jakich tekstów piosenek masz zamiłowanie...

4. Nie.

Teraz coś dodam. Popatrz: coś jednak w Twoim życiu jest nie tak. Aż trzy spośród zadanych przez Ciebie pytań - prócz owej muzyki - dotyczyły czegoś, co tchnie jakimiś praktykami pogańskimi albo kultywowaniem dalekiej od chrześcijańskiej wizji rzeczywistości. Nie za dużo takich pytań w Twoim życiu? Czy nie jest tak, że siedzisz w takich praktykach po uszy? A to już na pewno problem duchowy i coś należałoby z tym zrobić.

J.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg