Sugestia :) 24.04.2018 16:28

Szczęść Boże,

mam sugestię, czy mógłby odpowiadający umieszczać także te odrzucone pytania, ew. cenzurując zawartość? Chodzi o to, że pytania zadawałem już kilka razy, ze dwóch pytań obecnie nie widzę w ogóle - nie wiem, czy coś było w nich źle, nie nadawały się, czy po prostu nie mogę znaleźć. Byłoby znacznie łatwiej, gdyby pytanie było widoczne, lecz np. ze statusem "odpowiedź nie będzie udzielona". I można dodać sugestię administratorom, aby można było podać adres email i żeby przychodziła informacja, czy odpowiedź jest udzielona czy pytanie odrzucone. Przepraszam, że tym kanałem dodaję sugestię, ale może się spodoba :)

Bóg zapłać :)

Odpowiedź:

Maili to zbierać na pewno nie będziemy, bo to podpada pod RODO ;) Wydaje mi się, że najprościej zapamiętać dzień i godzinę zadania pytania.

Jeśli tu na jakieś pytania nie odpowiadam to właściwie tylko a takie, na których odpowiadanie nie ma sensu. Bo albo już na nie odpowiedziałem, a ktoś dopytuje w nieskończoność albo dotyczą problemów nierozwiązywalnych, jak np. ocenienie czyichś myśli, gdy pytający sam nie wie czy myślał o czymś czy nie myślał, ale mu się wydaje. Przepraszam, odpowiadanie na tego rodzaju pytania nie ma sensu.

J.