CPU 04.02.2011 22:10

1.Chciałbym ze znajomymi wyjechać na wspólne wakacje, wynająć domek, lub popływać jachtem po mazurach. Moje pytanie dotyczy spania dziewczyn i chłopaków w tym samym domku lub jachcie. Wydaje mi się że jeśli każdy będzie miał jakoś swój pokój, lub osobne łóżka jeśli chodzi o domek to nie powinno być problemu, ale proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Gorzej z jachtem gdzie jest mało miejsca, pomyślałem że jeśli chodzi o spania 2 osobowe to na tych spaniach położyć razem 2 dziewczyny i na innym spaniu 2 osobowym razem 2 chłopaków. Czy w takim wypadku (mała przestrzeń) można spać w ten sposób?

2.Czy nocowanie u rodziny, lub znajomych może być grzechem, lub czymś nie stosownym? Często wyjeżdżam na wakacje do rodziny i zatrzymuje się u nich np na tydzień i również przez ten czas nocuje.

3.Czy piosenki które zawierają w swoich słowach np. kiedy ludzie umierają, Anioły płaczą, w innej piosence jest teledysk gdzie kobieta ma przypięte czarne skrzydła takie jak u Anioła, albo słowa gdzie pojawia się słowo "cud". Są też piosenki gdzie piosenkarz śpiewa "miałaś włosy zaczesane do tyłu i opaloną "Ale wciąż widzę Ciebie… Twą brązową skórę błyszczącą w słońcu" i dalej śpiewa że nie zapomni nigdy tych nocy "Pamiętam jak sprawiłem że krzyczałaś". Czy w tych słowach nie ma jakiegoś zła pożądliwości? Można słuchać?

Pozdrawiam
CPU

Odpowiedź:

1-2. Spanie blisko siebie, gdy warunki nie pozwalają na oddalenie, nie jest żadnym grzechem. Chodzi tylko o to, by mieć czyste intencje. I nie traktować tego jako okazji, by grzesząc nie  mieć grzechu... 

3. Normalnie człowiek takich piosenek może słuchać. Ale jeśli uważasz, ze xle na Ciebie wpływają, to nie słuchaj...

J.