Bartymeusz 02.09.2003 10:18

Bardzo proszę o podanie jakiegoś adresu, pod którym mógłbym coś znaleźć o witrynie, której nazwę przezornie wykropkowaliście w moim pytaniu z 29.08.2003, a więc nie przytaczam jej tutaj. Skąd ta cenzura? Czy to jakaś heretycka witryna? Po waszej odpowiedzi ogarnęło mnie ogromne zniechęcenie. Oto jest strona katolicka, ciekawa, umiejętnie redagowana, często odwiedzana, która jest totalnie ignorowana przez pozostałe katolickie witryny, które pomijają ją w swoich wykazach jak parszywą narośl bądź traktują jak niewidoczne powietrze. Czy to jakaś zmowa? Pytam, bo nie rozumiem tego. Czy sądzicie, że lepiej nie odwiedzać tych stron? Szukam jakiejś wskazówki i nie znajduję. Kto może mi pomóc? Nie ponawiam próby kontaktu pod podanym w odpowiedzi adresem, bo straciłem wiarę, że moja propozycja znajdzie się w Waszym katalogu stron www tworzonym przez internautów. Pozdrawiam, szczęść Boże!

Odpowiedź:

Wykropkować adresu strony może rzeczywiście nie trzeba było, ale chcemy – jak to napisaliśmy – zachować pewien porządek.
Opinia o wydawnictwie Vox Domini jest taka a nie inna, gdyż m. in. propaguje ono nieuznane przez Kościół rzekome objawienia Vassuli Ryden i to wbrew stanowisku Kongregacji Nauki Wiary. Katolik odwiedzający tę stronę powinien wiedzieć, że nie przedstawia ona oficjalnej nauki jego Kościoła.

Więcej znajdziesz pod adresami:
http://www.ciemnogrod.net/owk/owk_15.htm
http://www.apologetyka.katolik.pl/polemiki/objawienia/pawlowicz/vassula.php
http://www.apologetyka.katolik.pl/polemiki/objawienia/falszywe/index.php

J.