Gość 12.01.2013 13:58

1od czego zalezy czy Bóg wysłucha modlitwy? Od tego jak duzo, czy przez jaki czas sie modlimy? czy moze przez stosunek do niego i Modlitwy?

2. Jak sie Modlic o dobra zone?, Taka która sie szanuje, jest skłonna poczekac z seksem do slubu, mam dopiero 19 lat ale watpie ze znajde taka osobe, która bedzoe dziewica, wiekszosc traci to zbyt wczesnie:(. Znam w swoim kregu duzo osob które sie (przepraszam za słowo ) puszczaja:/. Mieszkam w małej wiosce i nie znam dziewcyzny która by za wszelka cene chiała byc czysta... Czemu to jest tak lekcewazone??Znam osoby które sa religijne, wierzace, ale to jedno przykazanie łamia?jestem zaniepokojony przyszłoscia, boje sie tez ze bd uwazany za dziwaka..

Odpowiedź:

1. Wysłuchanie modlitwy po naszej myśli zależy od woli Boga. Nie ma magicznego sposobu na to, żeby Go zmusić. Można tylko prosić i przekonywać.

2. Nie spiesz się. Po prostu proś Boga o dobrą żonę. Tej jednej jedynej może jeszcze nie znasz. Być może kiedyś okaże się, że ją znajdziesz. Albo uznasz, że może być Twoją żoną i taka, która w młodości różne głupstwa zrobiła...

J.