Killuminati 09.02.2016 02:12

Dlaczego tylu Chrzescijan, w tym odpowiadajacy w tym serwisie, nawoluje do przyjmowania imigrantow z Bliskiego Wschodu?

Chrzescijanin ma obowiazek bronic swojej wiary. Nie mozemy dopuscic do tego, aby Islam byl dominujaca religia w Europie. A tak bedzie. Tak bedzie jesli ludzie sie nie obudza. I tu nawet nie chodzi o to jak Ci muzulmanie sie zachowuja. Najbardziej niebezpieczna jest tzw. integracja. Integracja, przez ktora Islam "pokojowo" sie rozrasta w Europie. Potomkowie fali muzulmanskiej ktora przybyla do Europy w ubieglym stuleciu sa juz niestety uznawani za Europejczykow tylko i wylacznie dlatego ze sie urodzili i wychowywali w panstwie Europejskim np we Francji. Reprezentacja Francji w pilce noznej sklada sie prawie ze tylko z imigrantow 2. pokolenia. Niestety sa uznawani za Francuzow, choc NIGDY nimi nie beda. We Francji bedzie wiecej Muzulmanow niz Chrzescijan w przyszlosci, a wiadomo ze glowna religia w danym panstwie jest ta ktora ma najwiecej wyznawcow. Dlatego tez Katolik ma obowiazek sprzeciwienia sie islamizacji Europy. NA PEWNO Pan Bog nie chce, aby narody ktorej ponad 1000 lat temu przyjely Chrzescijanstwo teraz je stracilo.

Czy trzeba pomagac ludziom w potrzebie? Owszem. Lecz nie o ludzi w potrzebie tu chodzi. To jest dobrze zaplanowane dzialanie w celu zniszczenia Chrzescijanstwa. Zdecydowana wiekszosc "uchodzcow" przybywa z krajow gdzie nie ma wojny np z krajow Polnocnej Afryki czy Afganistanu. I dlaczego akurat teraz ta fala imigrantow jest taka masywna? Byly wieksze konflikty w tamtych rejonach niz sa teraz lecz nigdy nie bylo tak masywnej fali imigrantow. Ktos za tym stoi. Komus zalezy na zniszczeniu Chrzescijanstwa, i to nie tylko sposobem islamizacji Europy. Komu moze na tym zalezec? Czyzby masonom?

Jak pomagac tym ktorzy naprawde potrzebuja pomocy, np Chrzescijanom mordowanym przez panstwo islamskie. Czyzby uzycie sily bylo konieczne w takiej sytuacji. Jak najbardziej. Trzeba utworzyc wlasne Chrzescijanskie wojsko a nie liczyc na pomoc Stanow Zjednoczonych ktorzy sami utworzyli "al qaede" i te wszystkie inne ugrupowania terrorystyczne.

I teraz pytanie: Dlaczego wiekszosc tego nie widzi. Dlaczego ludzie Kosciola uznaja takie teorie za spiski nie poparte dowodami. Te dowody mozna latwo znalesc, wystarczy to wszystko rozwazyc. Oczywiscie, sa tez Ksieza ktorzy sa oswieceni lecz mam wrazenie ze wiekszosc duchownych niestety ulegaja propagandzie nowego porzadku swiata jak wiekszosc spoleczenstwa. To wlasnie ksieza i biskupi przede wszystkim powinni umiec samodielnie myslec byc stac sie wzorem dla reszty spoleczenstwa. Dlaczego tak sie dzieje?

Odpowiedź:

Czy to, że mój sąsiad jest muzułmaninem znaczy, ze ja nim też zostanę? Słaba to wiara, która obawia się. wiary innych ludzi. Problemem nie są muzułmanie. Problemem są chrześcijanie w praktyce niewierzący. Albo najwyżej letni. Tylko przez nich obawiamy się, ze Europa będzie muzułmańska. Bo gdyby przynajmniej 50% mieszkańców Europy było gorliwymi chrześcijanami, to raczej muzułmanie by się obawiali, że od patrzenia na nich ich pobratymcy stracą swoją wiarę... Jeśli chrześcijaństwo gdzieś ginie, to rzadko z powodu tego, że wyznawcy Chrystusa są wyżynani. Raczej z powodu ich słabej wiary...

Dlaczego ludzie wierzący nie widzą, ze to zaplanowana akcja? Ha. Wierzący wiedzą, że nawet jeśli to zaplanowana akcja, to nic by nie dała, gdyby było w Europie tych, powiedzmy,  50% na serio wierzących chrześcijan... Tymczasem Europa to zabijanie nienarodzonych, to eutanazja, to kolosalna rozwiązłość, o innych, mniej rzucających się w oczy grzechach już nie mówiąc. Naprawdę jest czego bronić prze islamizacją?

J.