Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
DODANE22.02.2005 14:30
W Ewangelii jest opis że kiedy umierał Jezus, niebo się zaćmiło. Nie ma o tym mowy nigdzie indziej, a przecież niemożliwe żeby taki fakt został pominięty przez historyków. A zatem Ewangelista kłamał. Nawet jeśłi nazwiemy to delikatniej, choćby interpretowaniem faktów, to jednak zawsze pozostanie prawdą, że Ewangelista opisał coś, co nie mialo miejsca, jako fakt. Skąd wiadomo że nie potraktował w ten sam sposób choćby zmartwychwstania, cudów Jezusa czy nawet Jego słów. Jak widać Ewangelisci... »
Maja DODANE22.02.2005 13:54
W zeszłym roku zachorowałam na grypę, a kolega ze Szwecji, który wyznaje lub"uprawia" Reiki zaproponował, że spróbuje mi pomóc na odległość. Umówiliśmy się że o konkretnej godzinie ja się skoncentruję na jednym punkcie przez 20 minut a on w tym czasie przez Reiki spróbuje mnie wyleczyć. Postanowiłam wziąć w tym udział (nie wiedząc nawet co to jest to Reiki), wychodząc z założenia że to mi nie zaszkodzi a może pomóc. Teraz zastanawiam się, czy nie był to z mojej strony grzech ciężki, bo chyba... »
DODANE22.02.2005 10:58
Czytałam książkę (z imprimatur) której autor twierdzi, że wiemy o Jezusie więcej, nić wiedział sam o Sobie w czasei życia na ziemi, ponieważ jako człowiek miał ograniczoną wiedzę człowieka. Autorowi chodzi o to, że po Zmartwychwstaniu uczniowie zrozumieli Jezusa lepiej, niż On sam Siebie. Zdaniem autora Jezus w czasie ziemskiego życia nie wiedział, że był Bogiem, a Apostołowie zrozumieli to dopiero po Jego zmartwychwstaniu. Mam z związku z tym kilka pytań: 1... Skoro Jezus nie wiedział w... »
wojtek DODANE22.02.2005 10:51
Czy uczestnictwo w koncercie rockowym w Wielkim Poście jest grzechem? »
Patrycja DODANE22.02.2005 10:22
Czym różni sie kierownik duchowy od ojca duchowego? Czy ojciec duchowy jest tylko w seminarium czy klasztorach? Czy osoba swiecka moze miec ojca duchowego? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.