Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Stanisław DODANE14.09.2003 22:57
interesują mnie miejsca na śląsku, wktórych można odbywać weekendowe dni wyciszenia lub rekolekcje? »
wertia DODANE14.09.2003 18:32
poznaliśmy się w wakacje i było cudownie. zakochałam się w nim... on powiedział, że będzimy się spotykać po wakacjach, ale nasza znajomość zaczęła powoli umierać :( ostatecznie kontakt zgasł... ja popadłam w apatię i zniechęcenie. cały dzień mogłabym siedzieć i gapić się w ścianę. wydaje mi się, że moje życie na tym się kończy, że nie ma nic dalej... on bardzo się zmienił i wiem, że nie moglibyśmy już być razem, ale chciałabym tylko wiedzieć DLACZEGO nam się nie udało??? może odpowiedź na to... »
Bolek DODANE14.09.2003 18:30
Co powinien czynić człowiek by jego życie miało sens ? »
... DODANE14.09.2003 17:47
Czy to prawda że Anioły nie mają płci? »
Marta777 DODANE14.09.2003 16:12
Chciałabym dowiedzieć się czegoś o osobach potepionych i o samym zagadnieniu potępienia. Bardzo bym chciała otrzymać jakie kolwiek informacje na ten temat. Pozdrawiam Marta777 »
DODANE14.09.2003 15:27
czy ajk zarzywam ciezkie narkotyki to pójda do pana bozi ,czy przyjmnie do siebie taki zryty beret ??prosze o szybka odpowiedz THX »
amiard DODANE14.09.2003 15:02
Pytanie jest może lekko infantylne, ale co właściwie należy czynić z komunikantem po przystąpieniu do komuni świętej? pogryżć? Czy może czekać aż rozpłynie się sam?:) »
słoneczko DODANE14.09.2003 14:56
Mam mały dylemat.. Przyszedł do naszej parafii w tym roku nowy ksiądz, który przejął opiekę nad naszą oazą. Postanowiłam nadal ją prowadzić, ze względu na dzieciaczki. Tydzień temu ksiądz powiedział, że chce zrobić jakąś herbatkę i ciasteczko. Parę dni później zadzwonił do mnie mój ksiądz - Przyjaciel od serca i powiedział, ze możemy się spotkać w sobotę, bo ma dzień wolny. Oboje stwierdziliśmy, ze herbatka to nic aż tak ważnego i raz może mnie nie być :) tym bardziej, że długo druga... »
Reli DODANE14.09.2003 14:47
Od pewnego czasu dręczą mnie czasami myśli samobójcze. Czy to rzeczywiście prawda, że jeżeli miało się już raz depresję, to później już cały czas trzeba się mieć na baczności, aby znowu w nią nie wpaść? Nawet jeżeli uda mi się odpędzić taką myśl, to mam niepewność czy za jakiś czas znowu mnie te pokusy nie napadną. »
NADIA DODANE14.09.2003 11:20
Czy eksterioryzacja oznacza to samo co biolokacja??? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.