oxana 20.04.2010 12:33

Jestem prawie 13 lat po ślubie .Różnie bywało między mna a mężem spory sprzeczki itp. po 5 latach małżeństwa on mnie zdradził do dzisiejszego dnia nie wiem dlaczego to pytanie strasznie mnie męczy nie wiem dlaczego taram sie o tym nie my sleć .

(...)

Problem cały tkwi w tym ze mój mązy niby wrócił do mnie ale nadal sie sprzeczamy jeste bardzo zmienny raz jest cudownie raz wrecz okropnie prawie kazdego dnia płacze szukam pocieszenia wsparcia .Chce go rozumiec nawet wtedy kiedy mnie wyzywa kiedy jest wulgarny kiedy mówi mi przykrosci ale mam wiare na to ze bedzie wszystko dobrze bardzo go kocham .pomózcie mi jak mam odbierac jedgo zachowanie ze raz mi powie ze wrócił dla mnie i dziecka a raz ze tylko dla dziecka . Nie sadziłam ze kochajac kogos tak mocno mozna tak cierpiec nie chce sie z nim roztawac chociaz to było by chyba najlepsze bo kazy mi to mówi jednak wieze ze Bóg mi pomoze w tym wszystkim .

Odpowiedź:

Trudno dociec dlaczego Pani mąż tak postępuje. Jeśli tak łatwo zmienia zdanie, to widocznie ma też jakiś problem. Bez bliższej znajomości sprawy, Pani męża, trudno coś sensownego radzić...

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg