Sandra 04.11.2019 11:43

Czy Bóg chce czasem spotkać specjalnie ze sobą ludzi albo chce im coś przez spotkania przekazać? Wpadam na swojego byłego chłopaka, dodam, że nie mieszkamy w jednym mieście i nie powinno być raczej możliwości, żebyśmy na siebie mogli wpaść a jednak zdarza się to.
Druga bardzo dziwna rzecz to to, że zawsze jak wychodzę z domu w dniu, w którym go spotykam wiem, że akurat dziś go spotkam, nie dzieje się tak tylko z nim ale czasem z innymi ludźmi, gdzie jest małe prawdopodobienstwo, że powinnam ich spotkać. Czy można jakoś wytłumaczyć te przewidywania?

Odpowiedź:

Nie sądzę, by można było znaleźć jakieś sensowne wyjaśnienie dla spełniania się Twoich przeczuć. Przynajmniej ja  nie znam. A czy Bóg chce Ci coś powiedzieć przez to, że spotykasz niespodziewanie byłego chłopaka.... Nie wiem. Nie sądzę. Takie historie się jednak zdarzają. Przez rok od poznania pewnych ludzi na wyjeździe zagranicznym spotkałem ich z kilka razy na ulicy, mimo że nie mieszkali w tym samym mieście co ja, a Śląsk jest wielki. Nawet poza Śląskiem ich spotkałem. Przez rok. A potem już nigdy...

J.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg