Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Paweł DODANE01.09.2005 23:48
Czy można gdzieś w internecie strona z fragmentem Pisma Św na każdy dzień np.fragment czytany w czasie Mszy św. »
Smart DODANE01.09.2005 22:32
Czy mozna obrazić się na Pana Boga? Czy można Go traktowac jak czlowieka i mieć do Niego pretensje o coś? »
DODANE01.09.2005 16:04
Czy grzechem jest sytuacja, gdy podczas kąpieli dochodzi do erekcji? »
Gocha DODANE01.09.2005 15:41
jak powinno sie kłaść ręce w czsie żegnania sie znakiem krzyża? Usłyszałam ostatnio, że : "w imie Ojca" od czoła do pepka; "i Syna" na prawym, ramieniu; " i Ducha Św" na lewym ramieniu. Czy to prawda? »
Agniesia DODANE01.09.2005 15:35
Czy ksiądz może odmówić spowiedzi? »
DODANE01.09.2005 13:41
A czy osoby z wadami wrodzonymi powinny chodzić do kościoła? »
pytający DODANE01.09.2005 11:33
dlaczego na papieża mówimy Ojciec Święty ?? w czytaniach takie określenie jest skierowane do Boga że ON jest Ojcem Św. ? »
jaka DODANE01.09.2005 07:05
Witam, jestem osobą wierzącą i praktykującą, staram się dążyć do tego, aby Bóg był w moim życiu zawsze na pierwszym miejscu. Jestem jednak osobą o skłonnościach homoseksualnych,. Wiem, że same skłonności nie są grzechem, a osoby homoseksualne są powołane do czystości i zgadzam się z tym poglądem w stu procentach. Właściwie poza zwykłą spowiedzią nie rozmawiałam o tym z żadną osobą duchowną, ale dużo na ten temat czytałam. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, które – chcę to zaznaczyć... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.