Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Miłość DODANE26.10.2025 16:22
Czy w kontekście miłości katolickiej znak nieskończoności symboliczny jest zły? To znaczy może nie sam znak, ale stwierdzenie, że dwie dusze kochają się na zawsze nawet jak mąż, żona umrze i mogą ponownie zawrzeć małżeństwo? To czy ich miłość jest wieczna? I czy to nie żadne nadużycie taka sentencja? Można śmiało mówić np że moi rodzice = wielka nieskończona miłość? Zakładając że jedno umiera i mama czy tata żeni się ponownie.I chyba drugie małżeństwo, wiem że to nic złego w przypadku... »
RON DODANE23.10.2025 14:28
Słucham aktualnie audiobooka (...) Jest tam sporo o pracy mózgu po śmierci, czy też w "szarej strefie śmierci", o doświadczeniach ludzi , którzy stamtąd powrócili. Powtarza się doświadczenie tunelu, światła, dobrej postaci, spokoju, dobra, odtwarzania i oceny zdarzeń z życia. Te doświadczenia są podobne bez względu na religię, miejsce świata itd. Czy to nie przeczy wierze w Jezusa Chrystusa? Czy można to uznać za doświadczenie śmierci, czy raczej wytwór mózgu? I czy w ogóle powinienem się... »
Gość DODANE21.10.2025 18:58
Czy pomodlenie się podczas kąpieli nago bez intencji lekceważenia Boga jest dopuszczalne, nawet jeśli człowiek sobie to zaplanował ? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.