Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
GośćEwelia1234love DODANE17.06.2014 20:17
Witam. Proszę o szybką odpowiedź.1.Sprawa wydaje się dość banalna, ale ....czy mozna zbierac grzyby w prywatnym lesie? Myślałam że tak , ale proszę spojrzeć na tą stronę http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzybobranie. Co Odpowiadajacy o tym mysli?I jesli to grzech jak go zadoścuczynic? Przez tyle lat zbierania... »
Gość DODANE17.06.2014 12:34
Czy płacenie alkoholikom jeśli mamy świaomość że te pieniądze wydadzą na alkohol lub kupowanie im alkoholu wzamian za pomoc tzn. robienie wywiadów do pracy mgr. będzie złem. »
Gość17. DODANE17.06.2014 12:20
Chciałbym się zapytać czy grzechem jest okrzyczenie kogoś w ważnej sprawie. Wydaje się mi, że jeśli chce się dobra dla drugiego człowieka to może czasami trzeba na nich właśnie nakrzyczeć opieprzyć, aby zdał sobie uświadomił, że trzeba postępować inaczej że to, co zrobił jest niewłaściwe itp. Dziękuje za odpowiedź »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.