Gość 19.03.2015 13:05

Znalazłam na jednym z portali opublikowanie przez dawną koleżankę (która mi wtedy dokuczała) zdjęcie. Napisałam do tego portalu, że zostało zrobione bez zgody osób na tym zdjęciu. Działałam trochę w nerwach - chciałam się jej odgryźć... Czy to grzech ciężki? Wtedy chyba nie do końca zdawałam sobie sprawę z tego, że źle robię (zwłaszcza że miałam wtedy może 12 lat i nie do końca właściwe rozeznanie co jest dobre a co nie)

Odpowiedź:

Nie bardzo widzę w czym problem. Znalazłaś jakieś swoje zdjęcie, nie chciałaś, by było dalej publikowane. W jaki sposób dokuczyłaś koleżance, jak się jej ogryzłaś? Bo nie rozumiem...

J.

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.