Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
A DODANE23.10.2009 21:49
Witam! mam pytanie odnosnie komunii św. i spóźnienia na mszę, czy można przyjąć komunię sw w niedzielę gdy się troszkę spóźniło na mszę? dziękuję »
DODANE23.10.2009 15:35
Jestem mężatka 59 lat.Mąż leczy sie u psychiatry,ma cukrzyce, wysokie cisnienie jest b. nerwowy.A ja mam nieczyste myśli i czyny, Czy powinnam sie z tego wyspowiadać.Księżą sa rózni boję sie dialogu. Pozdrawiam »
DODANE23.10.2009 11:00
Czy czytanie oraz stosowanie kalendarzy biodynamicznych przy uprawie jest czymś złym? »
Emma DODANE23.10.2009 00:17
Proszę o naświetlenie kwestii dinozaurów. Jak tłumaczone jest ich wyginięcie? Niedoskonałością pierwszego Bożego stworzenia? Teoria ewolucji oczywiście idzie w parze z teologią. Być może i stworzenie dinozaurów.Ale ich wyginięcie? Błąd, pomyłka, kaprys Boży? Proszę o RZETELNĄ odpowiedź, gdyż zawodowo zajmuję sie religią w wielu aspektach. »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.