Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
angela DODANE02.03.2005 14:26
i dlaczego dar bozej milosci otrzymany w sakramencie malzenstwa musi byc pielengnowany przez obu malzonkow »
Michał DODANE02.03.2005 13:30
Bardzo chciałem Panu katechecie J. podziękować za odpowiedź z 18 lutego – tzn. za życzliwość i za mądrą poradę (nie pierwszy już raz). Zapomniałem wtedy napisać że ten Różaniec odbywa się jeden raz w tygodniu wieczorem, i przychodzi na niego tylko kilka osób …. Chciałem bardzo prosić o odpowiedź na poniższe pytania. A mianowicie byłem na Mszy św. „organizowanej” przez Odnowę w Duchu Świętym. 1)))) Msza była w intencji o pomyślność kolejnej operacji jednego z członków... »
DODANE02.03.2005 10:46
Dlaczego Żydzi nie utrzymywali stosunków z Samarytanami? Skoro przy studni Samarytanka wyznała, że mają wspólnego ojca patriarchę? Kto to są samarytanie i czy jako tacy, którzy kiedyś byli są jescze, np. jakąś grupą etniczną i co wyznają?Bóg zapłać. »
xyz DODANE02.03.2005 10:27
Mam pytanie. Chciałabym być blisko Jezusa. Juz nieraz słyszałam, że trzeba być otwartym na Jego Ducha i dać Mu się prowadzić, tak jak on chce. Ale ja nie potrafię: mam pewne wyobrażenia i czuję, że niepozwalam Bogu działać tylko chcę aby wszystko układało się po mojej myśli. Jak mam się otworzyć i uwolnić od tych moich wizji świetości/ Drugie pytanie dotyczy nauki. mam straszne problemy z pogodzeniem nauki i życia wiary. Właściwie od dłuższego czsu w ogóle się nie uczę (nie ma to powaznych... »
toma$z DODANE02.03.2005 09:32
jakie sa przyczyny i skutki rozwodow? »
Gege DODANE02.03.2005 01:26
Witam! Opowiedzialem ostatnio w pracy nieprzyzwoity kawal.Czy opowiedzenie takiego kawalu w towarzystwie innych doroslych osob jest grzechem ciezkim? Dziekuje z gory za odpowiedz! »
kamila DODANE01.03.2005 21:37
Mam pytanie odnosnie Golgoty Swiętokrzyskiej, podobno ma być wystawiana 22 marca w Częstochowie , czy to prawda???czy gdzies jeszcze i kiedy???? »
DODANE01.03.2005 21:03
Gdzie znajdę pełny tekst tego, co powiedziała Matka Boża w Fatimie? »
DODANE01.03.2005 19:43
Czy tylko ochrzczony jest dzieckiem Boga? Jesłi tak, to po co Bóg stworzył ludzi, o których przecież wiedział, że z róznych przyczyn chrztu nie przyjmą? »
DODANE01.03.2005 19:41
Jak to pogodzić: my modlimy siędo Maryi wierząc w moc Jej wstawiennictwa, a ona, objawiając się, prosi o modlitwę nas »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.