Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Adam DODANE03.11.2007 10:35
Istnieje coś takiego jak symbolika kolorów w wierze. Odpowiednie kolory są używane w liturgii. Powszechnie też czerwony uważa się za kolor miłości, zielony jest kolorem nadziei. A czy jest jakiś kolor, który jest przyjęty jako symbol wiary? »
Vasisi DODANE03.11.2007 03:22
Witam serdecznie!! Z góry informuje, że moje pytanie może zabrzmieć dziwnie i może się wydawać, ze sama sobie zaprzeczam ale mam naprawdę ogromny problem. Mam 24 lata, od zawsze uważałam się za osobę nie wierzącą, może poszukującą lecz kościół katolicki mi nie odpowiadał. Szukałam swojego miejsca u protestantów, prawosławnych i w różnych wspólnotach. Na początku zawsze byłam taką wspólnotą zachwycona, zdawało mi się, ze tu jest moje miejsce ale potem szybko stwierdzałam, że "coś" mi nie... »
Miriam DODANE03.11.2007 02:03
Szczęść Boże! Zdecydowałam się napisać po raz kolejny, tym razem po dłuższej przerwie, albowiem nurtuje mnie pewien problem, z którym nie do końca potrafię się uporać. Otóż... Wytrwale modliłam się w pewnej sprawie*, być może nawet po ludzku beznadziejnej... i Pan Bóg mnie wysłuchał. To było po prostu niemożliwe, a spełniło się. Pragnę nadmienić, iż nie poprzestałam jedynie na modlitwie, ale również podjęłam pewne radykalne działania, które pomogły mi w realizacji mego pragnienia. [nie... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.