Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
przemysl DODANE21.11.2012 18:21
Znalazłem taką stronę na Facebooku Jezuscodzienniepolska i tam jest coś takiego udostępnij , polub jeśli wierzysz/kochasz Jezusa jeśli tego nie zrobię , a mam konto to grzech ?Dodam , że wstydziłbym się tego , bo zobaczyli by to koledzy/koleżanki z klasy (ogólnie mam złe kontakty i wstydzę się ich , a także "polubienia" czegoś co w tym wieku jest uważane za "według nich normalne" (tak mi się wydaję).Ewentualnie jak to wyznać na spowiedzi ? »
Skandynyjczyk DODANE21.11.2012 17:39
Jestem strasznie ciekaw tych pytań, dlatego proszę odpowiadającego ( którego bardzo cenię ) o wyczerpujące odpowiedzi. 1. Czy kara śmierci dla Andersa Breivika byłaby grzechem ? Zgodnie z nauczaniem papieży, został skutecznie odizolowany od społeczeństwa i mu nie zagraża, więc chyba nie można go z tego powodu posłać na stryczek. 2. Czy aktor Liam Neeson pod koniec filmu "Przetrwanie", gdy w swojej roli obdarza Boga ostrymi epitetami, ma grzech bluźnierstwa ? 3. Czy jak ktoś kupi... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.