Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Gość DODANE12.11.2013 23:47
Przepraszam, że pytam jeszcze raz, ale chcę tę sprawę wyjaśnić do końca, bo jest dla mnie ważna, proszę o wyjaśnienie dlaczego związek 13 latki, lub 14 latki z 20-latkiem jest zły i czy można taki traktować jako naprawdę grzeszny, nawet jeśli nie ma w nim współżycia seksualnego, tylko proszę o dokładną odpowiedź z punktu widzenia moralności i jeszcze raz przepraszam. »
Gość DODANE12.11.2013 23:12
WitamMam duzy dylemat. Moze wyda sie niewazny ale dla mnie jest. Kupilam ostatnio zwykla czarna kurtke zimowa i nie zauwazylam ze jest z firmy (...). Czy moge ja nosic, czy cos mi grozi?? Blagam o odpowiedz. Nie ma ona zadnych symboli ani nic oprocz dwoch malych serduszek wyszytych. Co robic? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.