Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Gość DODANE07.04.2026 13:07
Szczęście Boże. Chciałam prosić o rozeznanie czy popełniłam grzech. Będąc w stanie łaski uświęcającej pozwoliłam żeby mój mąż pieścił moje piersi. Nie chcieliśmy się doprowadzić do orgazmu ani podniecenia chociaż mimowolnie podnieciłam się i mąż również. Następnego dnia byłam w kościele, modliłam się i próbowałam rozeznać w sumieniu czy mogę przystąpić do komunii świętej. Wydawało mi się że tak. Gdy już przystąpiłam do komunii to zaczęłam mieć wątpliwości czy to nie była komunia świętokracka. »
Szymon94 DODANE07.04.2026 09:26
Szczęść Boże,Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące lenistwa. Czy szybkie, pobieżne przeczytanie ogłoszenia na temat pracy, bądź też szybkie rzucenie oka na pozostałe ogłoszenia lub też nie sprawdzenie ich wszystkich. Albo bardziej pobieżne, niedbałe przeczytanie tekstu w książce oraz tekstu życzeń, czy to może być objaw lenistwa, ułatwiania sobie życia? Czy to może być grzech i nie będę mógł co mszę iść do Komunii Świętej? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.