Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Gość91 DODANE20.07.2012 15:59
Szczęść Boże,mówi się, że spożywanie pokarmów np. od Krishnowców może być zagrożeniem duchowym. Z drugiej strony nie zamierzam unikać chińskich restauracji itp. Gdzie postawić tu granicę rozsądnego unikania zagrożenia? Św. Paweł przecież także wspominał o pokarmach ofiarowanych bożkom. Z drugiej strony wydaje mi się, że rzeczywiście może powinniśmy unikać jedzenia jawnie poświęconego demonom czy jakoś szczególnie omadlanego. »
Gość DODANE20.07.2012 14:06
Szczęść Boże.Mam pytanie.Czy oglądanie filmów erotycznych jest grzechem ciężkim czy lekkim. »
Gość DODANE20.07.2012 11:40
1. Co wiemy o św. Gemmie Galgani? Bo nic w internecie nie można znaleźć.2. Czy grzechem jest, jeśli jadę na zakupy w niedzielę? Bo mam niewiele do powiedzenia w tej kwestii, rodzice stwierdziliby, że już kompletnie zwariowałam. Już im się nie podobało, że w piątki się nie je mięsa. Czasem już wolę im ustąpić niż się kłócić. 3. Czy to bardzo źle, jeśli się czasami kłócę z rodzicami o Pana Jezusa?4. Czy jak jest uroczystość to w kościele filialnym tez powinna być msza, czy to ksiądz sobie... »
Ula DODANE20.07.2012 10:29
Szczęść Boże.Zagłębiając się w temat czystości i skromności, dochodzę do wniosku, że chrześcijanin nie powinien czytać książek o tematyce romansu, albo(co gorsza) takie ksiązki tworzyć, pisać? Czy Odpowiadający mógłby mi mi udzielić konkretnej odpowiedzi? bardzo to pytanie mnie nurtuje »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.