Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Gość miły DODANE01.03.2016 21:57
Dzień dobry.- Mam pytanie. Czy grzechem jest jeśli syn pomaga w pracy ojcu bez umowy? Ojciec mu za to płaci czasem sporo, a on nie odprowadza podatku... ale syn się jeszcze uczy, jest w klasie maturalnej. Czasem pomaga całymi dniami, czasem kilka dni nie... i nie chce być w firmie ojca zatrudniony... »
Gość DODANE01.03.2016 14:23
Mam pytania dotyczące dbania o wyglądNa pewnej stronie przeczytałam że farbowanie włosów jest grzechem stałym i żaden człowiek który ma taki grzech nie może uczestniczyć w Wieczerzy Pańskiej. Czy naprawdę pofarbowanie włosów jest grzechem ciężkim?Na tej stronie było napisane że wszystko co zmienia wygląd nasz szczery wygląd jest grzechem np jeśli kobieta jest blada a używa ciemniejszych kosmetykówCzy więc takie czynności jak prostowanie włosów malowanie twarzy czy oczu jest grzechem?Mam... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.