Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
andrzej DODANE16.06.2009 23:35
Zastanawiam się czy przeglądanie niektórych stron internetowych jest grzechem. Chodzi mi o strony np. z dowcipami lub śmiesznymi zdjęciami. Najczęściej każdy użytkownik może tam coś zamieścić, więc trudno przewidzieć, co się tam pojawi. I czasem trafiają się wulgarne treści/zdjęcia. Czy można wchodzić na takie strony, pomimo świadomości, że można natrafić na nieprzyzwoite treści? (rozważam sytuację, w której na tych niechcianych treściach się nie zatrzymuję). »
wierzący24 DODANE16.06.2009 01:12
Chwała Panu! Moje pytanie dotyczy piekła. Uważam, że jest to efekt tego, co wybieraliśmy za życia. Jeśli wybieraliśmy życie bez Boga, wybieraliśmy zło to tak też będzie po śmierci, i to jest właśnie piekło - gdzie konsekwencje naszych złych czynów nie są łagodzone przez obecność Boga - gdyż na tym świecie rozumiem, że są przez Niego łagodzone - gdyż jest w jakiś sposób tutaj obecny. Zatem piekło to stan bez Boga, na którego istnienie Bóg pozwolił z miłości, gdyż Miłość do niczego nie zmsuza... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.