Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Gość DODANE03.11.2011 10:36
Mam 2 pytania prosze uprzejmie o nie publikowanie 1 pytania a wiec:1. (...)2. czy jak gram w (...) ktore jest od 18 lat a nie jestem pelnoletni to jest to grzech? »
Gość DODANE03.11.2011 09:13
(...) bardzo prosze o nie ujawnianie tresci tych pytan. »
tola DODANE03.11.2011 08:19
Byłam u spowiedzi swietej.Nie czułam zalu, chociaz bardzo chcialam go w sobie wzbudzic, ale nie potrafilam. czy taka spowiedz jest wazna? »
Gość DODANE03.11.2011 00:28
Dobry wieczór,chciałabym zapytać, dlaczego Kościół jest tak niekonsekwentny jeśli chodzi o używki? Dlaczego toleruje papierosy w nieskończenie dużych ilościach, a narkotyków nawet w małych dawkach w ogóle nie?Dlaczego księża mogą palić do woli i dlaczego szkodzenie swemu zdrowiu poprzez tytoń nie jest uznane za grzech, zaś używanie narkotyków, dla własnego użyttku, gdy nikomu innemu prócz samemu sobie, się nie szkodzi jest grzechem??? »
Gość DODANE03.11.2011 00:18
Witam serdecznie,jestem studentką bezpieczeństwa wewnętrznego. Po studiach chciałabym pracować jako funkcjonariusz ABW lub innej służby wywiadowczej.Czy bycie "agentem" służb specjalnych jest zgodne z etyką chrześcijańską? Zdecydowalam się na takie studia, aby podjąć pracę właśnie w takim charakterze...Z góry dziękuję za odpowiedź »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.