Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Majka DODANE03.01.2010 11:20
Szczęść Boże Ostatnio mam wątpliwości co do mojego bierzmowania. Moim świadkiem była starsza siostra, ponieważ nie było możliwości by był nim któryś z chrzestnych. Moja siostra udzielała się w kościele, związane to było z jej służbą harcerską, uczestniczyła w spotkaniach na Lednicy itp. Jednak po odejściu z harcerstwa stała się osobą "wierzącą nie praktykującą". Bardzo mi zależało by to właśnie moja siostra była moim świadkiem. Mimo że nie chodzi do kościoła przed moim bierzmowaniem... »
Monika DODANE03.01.2010 00:26
Szczęść Boże. Moje pytanie dotyczy wspólnego mieszkania przed ślubem. Studiuję w innym mieście, gdzie mój narzeczony dostał pracę. Ja mieszkałam w wynajmowanym mieszkaniu, a on tam gdzie się dało, np.akademik. Gdy rodzice kupili mi duże mieszkanie, postanowiłam żeby on się wprowadził, gdyż nie chciałam dzielić mieszkania z kimś kogo wogóle nie znam (a my znamy się od 6 lat) a do tego on miał kłopoty mieszaniowe, mieszka z nami jeszcze kuzyn. Nie zdawałam sobie sprawy że takie mieszkanie... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.