Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
wierzacy DODANE26.05.2009 13:23
Szczęść Boże. Chciałbym wiedzieć, czy, gdy składam komuś dobre życzenia, np.: długich lat życia, zdrowia itp., ale nie mam na myśli, że życzenie to zostanie spełnione przez Pana Boga, tylko, że samo może się spełni to czy popełniam jakikolwiek grzech, np. wiary w jakieś moce. Tak naprawdę, gdy komuś składam takie, życzenia to czuję, że się one nie spełnią, są tylko zwykłym oszukiwaniem się i służą jedynie okazywaniu dobrych uczuć drugiej osobie. Tak rozumiałem od dziecka cel składania sobie... »
T. DODANE26.05.2009 12:18
Czy anioły dążą do doskonałości? Są w drodze i się ciągle rozwijają czy ich stan i wiedza jest już osiągnięta i nie poznają ciągle jak my ludzie? Czy się rozwijają intelektualnie itd.? »
Misia DODANE26.05.2009 10:51
Kiedy kończy się Okres Komunii Wielkanocnej?Dlaczego u nas w kościele słyszę, że w niedziele Zesłania Ducha Świętego, a nie w niedzielę Trójcy Świętej. Czy to zależy od diecezji? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.