Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Matik DODANE07.05.2009 20:59
Ostatnio natknąłem sie w Internecie na strony w ktorych wpisuje sie np: date urodzenia i wyliczana jest data śmierci. Jaki powinien miec do tego stosunek katolik? Na podstawie czego jest wystawiana data śmierci? »
m DODANE07.05.2009 19:59
Czy skorzystanie z pomocy zaprzyjaźnionej polonistki przy przygotowaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego to grzech? Nie za pieniądze i nie chodzi o napisanie całej pracy, tylko o porady, pomoc, sugestie, ewentualne poprawienie błędów i ulepszenie pracy. Oczywiście ta polonistka nie będzie oceniać tej pracy. Pytam dlatego, że nie każdy ma możliwość skorzystania z takiej pomocy. »
m DODANE07.05.2009 16:44
Czy zioła na wzmocnienie odporności (...) są szkodliwe? (na stronie www tych specyfików pisze o ich twórcy...) »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.