Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Pytajnik DODANE10.08.2012 21:57
Skoro grzechem przeciw Duchowi Świętemu jedt nieprzyjmowanie jego natchnień, i ten grzech jest nierozgrzeszalny, to czy, w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni, czy to jest Jego natchnienie, na wrazie czego i tak powinniśmy daną rzecz wykonać? No bo to rodzi wręcz strach do Ducha Świętego i jego natchnień - przecież każda myśl, każde pseudoreligijne dziwactwo, które mi wpadnie do głowy, może być Jego natchnieniem! »
Gość DODANE10.08.2012 18:33
Czy czasem KK nie zboczył z właściwej ścieżki? np. usunięcie drugiego przykazania i podzielenie 10-tego na dwie części?, oddawanie czci jakimś relikwiom,obrazom,rzeźbom,figurkom,kawałkowi materiału. a w Biblii jest napisane: ,,tylko Panu Bogu swemu będziesz oddawał pokłon" pewnie pan powie że ,,kto oddaje cześć obrazowi ten oddaje cześć temu kogo on przedstawia" ale po pierwsze tak też czynili poganie. też oddawali cześć bóstwom które przedstawiały ich rzeźby. a po drugie to nie wyjaśnia... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.