Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
abc DODANE05.06.2025 14:32
Dlaczego zdecydowana większość naukowców, filozofów, mądrych ludzi (na przykład z jakimś dobrym dyplomem z Oxfordu) to są ateiści/agnostycy? »
J DODANE05.06.2025 14:31
Czy warto słuchać osób broniących chrześcijaństwo (na przykład w debatach z ateistami), którzy są na przykład protestantami? Bo skoro uważają, że Bóg istnieje i opowiadają się za stroną chrześcijańską, to czy warto ich w ogóle słuchać, skoro wierzą w protestanckie odłamy chrześcijaństwa? Skoro uważają, że katolicyzm nie jest właściwy, tylko jakaś losowa protestancka denominacja, to wydaje mi się, że jest duża szansa, że ich autorytet się tym podważa i nie mają racji także w debatach z... »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.