Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
neofitka DODANE01.12.2006 09:47
Kilka miesięcy temu uległam nachalnym namowom z wielu stron aby wziąć udział w miejscowym programie pomocy dzieciom autystycznym, szybko stwierdziłam że tracimy tylko cenny czas siły i pieniądze, tak więc zrezygnowaliśmy, za jakiś czas do szkoły mojego syna trafiła nieuczciwa opinia z poradni, w której pracują osoby "pomagające" dziecoim autystycznym pracujące jednocześnie w tamtym programie. Z wielkim trudem udało mi się doprowadzić do anulowania opinii (nie chciałam im zaszkodzić, chociaż... »
forzaragazzi DODANE01.12.2006 02:30
Jeżeli kościół uznaje teorie ewolucji a jednocześnie utrzymuje ze zwierzęta nie mają duszy to proszę mi zatem powiedzieć kiedy dokładnie istota ludzka w toku ewolucji "nabyła" dusze. Czy posiadał ją już astrolopitek czy moze neandertańczyk? »
Zadawanie nowych pytań czasowo wstrzymane. Do czasu, oż się wygrzebiemy z już zadanych :)
Gdy lekcje religii odbywały się w salkach katechetycznych chodziło się na nie z przyjemnością....
Zobacz odpowiedzi na pytania, których nie znajdziesz już w naszym serwisie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.